5. Surfy Browser

windows-phone-icin-en-iyi-5-tarayici-5-surfy

Windows Phone için en sezgisel ve en zengin özelliklere sahip web tarayıcısı! Bir parmak hareketiyle birden fazla web sitesini görüntüleyin, linkleri yeni sekmelerde açın, tam ekran okumanın keyfini çıkarın, gizli gezinmeyi etkinleştirin, resimleri kaydedin ve konuşma dili özelliğiyle sayfaları sesli olarak okutun!

4. Maxthon Cloud Browser

windows-phone-icin-en-iyi-5-tarayici-4-maxthon-cloud-browser

Windows Phone için Maxthon Cloud Browser hız, performans ve güvenlik konusunda dünya çapında kendisini kanıtlamış Maxthon internet tarayıcılarının hiçbir yerde bulamayacağınız özelliklerine sahip, kolay kullanımlı bir mobil internet tarayıcıdır.

3. Opera Mini

opera-mini-new-logo-windows-phone-lede

Windows Telefonda dünyanın en hızlı tarayıcılarından birini deneyin, şu an yerleşik bir reklam engelleyicisiyle. Opera Mini, tüm göz atma ihtiyaçlarınız için ücretsiz, güvenli ve özelleştirilebilir. Dünya genelinde 250 milyondan fazla kişi kişisel web tarayıcısı olarak Opera Mini’ye güveniyor.

2. Kaspersky Safe Browser

kaspersky_safe_browser

Windows Phone cihazları için güvenli bir web tarayıcısıdır. Kurum ağına bağlı Windows Phone aygıtlarından web’e güvenli bir şekilde erişmenizi sağlar. Biraz yavaş olabiliyor.

1. İnternet Explorer

ie-windows-phone_large

Tabi ki Microsoft’un vazgeçilmezi İnternet Explorer. Tüm Windows Phone’larda default olarak gelen uygulama, Masaüstü kullanıcılarına yaşattığı eziyetleri mobilde yaşatmamaktadır.

TetrisGEN

Windows Store’da yer alan oyunumuz TetrisGEN’i denedin mi? İster Mobil, ister Masa Üstü uygulamasını indir, yeni rekoru sen kır. TetrisGEN yeni rekorunun kırılmasını bekliyor. Yeterince hızlı mısın? #TetrisGEN‘i indirmek için tıkla.